Evka Kreş ve Anaokulu Hizmeti

Günümüzde okul öncesi eğitim oldukça önemli bir paya sahiptir. Okul öncesinde çocukların kaliteli bir eğitim almaları ve var olan yeteneklerini ortaya çıkarabilmeleri için fırsat veren bu kreş ve anaokulu gereken tüm hizmeti sunarak çocukların en iyi şekilde yetişmesini sağlamaktadır. Evka kreş ve anaokulu hizmeti için resmi internet sitemizden tüm gerekli detayları öğrenebilirsiniz. www.izmirciglianaokulu.com Kendine güvenen ve sürekli araştırmak isteyen çocukları en iyi şekilde yönlendirerek ebeveynlerin yanında olmaktayız. Sağlam ve bilgili bir gelecek için tohumları şimdiden atarak yanınızda olmaya çalışıyoruz.

Evka Anaokulu Hakkında

Kurumumuz kurulduğu günden beri gerekli tedbirleri zamanında alan, fiziki koşulları en iyi şekilde yerine getiren, çocukların öğrenme kapasitesine göre en iyi ortam hazırlayan ve her daim onlara destek veren bir isimdir. Öğrenmeye istekli her çocuğun gelişiminde önemli bir yerde olan eğitimcilerimizle istediğiniz gibi bir eğitim planı sizleri bekliyor olacak. Kreş ve anaokulumuz sabah saat 07:30 da açılmaktadır. Akşam ise saat 18:30 da ayrılma vaktimizdir. Yemek ve uyku molaları ile çocuğun fiziki açıdan gelişmesi de sürekli olarak gözlemlenmektedir.

Yaşına göre her çocuğun kendi ihtiyaçlarını kendilerinin yapabilmesi için fırsat vermekteyiz. Ayakkabılarını çıkarıp giymeleri veya montlarını asmaları gibi temel ihtiyaçlarını yapmalarında sadece onların yanında oluruz. Bizim için ilk öncelikli konu çocuğunuzun sağlığı ve eğitimidir. Evka Nazlı AKBALIK Anaokulu geniş bir bahçe içerisinde olup rengarenk eşyalarımız ile çocukların dikkatlerini çekmektedir. Temizliğe ve ferahlığa önem veren bir kurum olarak bu detayı asla atlamadan yerine getiriyoruz. Evka anaokulu binamızı yakından görmek için sizleri her zaman bekleriz.

İlginizi Çekebilir  Kreşte Alınan Eğitimler İleride Ne Gibi Faydalı Olur?

evka kreş hizmeti

Evka Anaokulu Hizmetleri

Evka Anaokulu ailesi olarak hizmetlerimiz rutin olarak her gün aynı şekilde devam etmektedir. Kreşimize gelen her çocuktan birebir bizler sorumluyuz. Besin alerjisi olan veya herhangi bir rahatsızlığı olan çocuklarla eğitimcilerimiz ve bakıcı annelerimiz daha özenle ilgilenmektedir. Herhangi bir yaralanma veya hastalanma gibi konularda eğitimcilerimiz veya görevli ekip ilk müdahaleyi yaparak gerekli yerlere iletmektedirler. Tüm personelimiz olan veya olması muhtemel olumsuz durumlarda veliyi hemen haberdar ederek gerekli önlemlerin alınmasında yardımcı olmaktadır. Her öğrencinin özel defterinde tüm gerekli ve önemli bilgiler yazılmaktadır.

Tuvalet eğitimleri ise her cinsiyete göre farklı olarak verilmektedir. Ayrı tuvaletlerde ve birbirlerini kesinlikle görmeyecekleri şekilde sağlanır. Her türlü el becerisi ve motor kontrolü tamamen bizler tarafından gerçekleştirilmektedir. Yemekhanemiz ve özel tiyatro salonlarımızla eksiksiz eğitimlerini karşılamaktayız. Tüm sistemimiz onların mutlu olacakları şekilde düzenlenmiştir. Çeşitli aktivitelerimiz ve miniklerimize yaptırdığımız faaliyetlerimizle gelişimlerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Sizlerden isteklerimiz ise sınıf içinde giyecekleri yedek kıyafetler, içeride giyebilecekleri ve ayak yapılarına uygun pandiflerdir.

İlginizi Çekebilir  Anaokulu Gelecekte Çocuğunuza Ne Gibi Artılar Katar

Evka Kreş Fiyatları

Okul öncesi eğitim alan her çocuk kendine olan güveni sayesinde sağlam karaktere sahip olmaktadır. Sağlıklı ve bilgili çocukların yetişmesi için anaokulumuz gerekli tüm donanıma sahiptir. Evka kreş fiyatlarımız ise piyasa ile aynı doğrultuda olup değerli velilerimizin bütçesini yormayan bir fiyat aralığındadır. Bunun için bizimle direk olarak irtibata geçerek asıl rakamları gönül rahatlığı ile öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Peşin ödemelerin verilecek banka hesap numaralarına yatırılması rica olunur. Ayrıca yaptığımız işi asla maddi boyut olarak sınırlandırmayıp miniklerle kendimize kocaman bir dünya yaratıyoruz. Özel indirimlerimiz ve peşin ödemelerde yaptığımız kampanyalarla velilerimizin bu konuda daha iyi olmalarını sağlamaktayız.

Neden Evka Kreşi Seçmeliyiz?

Her çocuk annesi ve babası için çok özeldir. Onların her zaman ve her dönemde iyi olmaları ve kendilerini bilmeleri istenir. Bunun için ise eğitimin en iyi şekilde alınması için tercihler her zaman büyük paya sahiptir. Bundan dolayı Nazlı Akbalık Evka kreşi seçerek en doğru kararı vermiş olacaksınız. Alanında tecrübeli eğitmenler, okul içinde hijyene ve düzene önem veren bakıcı anneler, okul idaresini en iyi şekilde yapabilen müdür ve yardımcıları ile biz kocaman bir aileyiz. Çocuğunuzu güvenle bırakıp ve gün içerisinde hiç düşünmeyeceğiniz bir adres olarak her zaman yanınızdayız.

İlginizi Çekebilir  Çiğli Anaokulu Ders Saatleri

Uygun fiyatlarımız, kaliteli eğitimlerimiz ve çocuklara olan düşkünlüğümüz ile asla pişman olmayacağınız bir kararı hemen verebilirsiniz. Özenle ve temiz olarak hazırlanan yemeklerimiz, düzenli uyku saatlerimiz, gerektiği sürede sunduğumuz oyun saatleri ve ahlaki kurallarımızla Evka Ailesi olarak her daim sizlerleyiz. Sürekli eğitmenlerimizden çocuğunuz ile ilgili gerekli bilgileri her akşam detaylı şekilde alacağınızdan dolayı bizleri seçebilirsiniz. Biz kocaman bir aile olarak birbirimize destek vererek çocuklarımızın geleceğiniz kurmaktayız.

Evka Anaokulu ve Kreş Sıkça Sorulan Sorular

Evka Anaokulu ve kreş ailesi olarak sizlerden gelen öneri ve sorulara her zaman açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Değerli velilerimizin en kıymetli varlıklarını onlar olmadan yanlarında olduğumuz için kendimizi de ayrıca çok mutlu hissetmekteyiz. Sizlerden gelen sıkça sorulardan dolayı kendimizi de sürekli tartıp geliştirmekteyiz. Genel olarak gelen sorular yemekler ve uyku düzeni hakkında olmaktadır. Yemeklerimiz aşçılarımız tarafından en kaliteli malzemelerle yapılmaktadır. Yemek kurallarına uygun şekilde yenen yemekler çok zevkli şekilde geçmektedir. Onların beslenmelerinde önemli olan besin gruplarına çok dikkat etmekteyiz. Sonrasında her gün öğlen vaktinde bir saatlik uyku molalarımız onların minik bedenlerini dinlendirmede önemli rol üstlenmektedir. Tüm sorularınız ve önerilerinizi en iyi şekilde dinleyerek kendimizi geliştirebiliriz.

Instagram Sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz