Evka Anaokulu Hakkında

Evka Anaokulu İletişim

Anaokulu eğitimi, çocukların düşünme, yaratıcılıklarını ön plana çıkartabilme ve kişisel becerilerini yönetebilme becerilerini geliştirmelerini sağlamaktadır. Evka anaokulu hakkında bilgiler alabilmek için sitemizi inceleyebilir, aradığınız ve merak ettiğiniz her soruya cevap bulabilirsiniz. Okulumuzun, konumunu, çocuklara vermiş olduğumuz eğitimleri, eğitim kadromuzu yine sitemizden öğrenebiliyorsunuz. Hizmet ilkelerimiz arasında, meraklı, araştırmacı, öğrenmeye açık çocukları yetiştirmek ve kabiliyetlerini geliştirmek yer almaktadır. Anaokulu çocukların kendilerine olan özgüvenini artıracaktır.

Evka Anaokulu olarak, çocuklarınıza psikolojik danışmanlarımız gözetiminde, belirlenen eğitim programına göre gerekli eğitimleri veriyoruz. Siz işinizi yaparken bizler hem çocuklarınıza bakıyor hem de onların eğitim almasını sağlıyoruz. Daha güvenil ve kaliteli eğitim verebilmek için sizleri anaokulu hakkındaki tüm konular hakkında bilgilendiriyoruz. Okulun ve öğretmenlerin hangi özelliklere sahip olması gerektiğini, sitemizden ya da bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Evka Anaokulu Hizmetleri

Evka anaokulu olarak verdiğimiz hizmetlerimiz arasında, yabancı dil eğitimlerimiz bulunmaktadır. Anaokulumuzda vermiş olduğumuz yabancı dil seçenekleri arasında, İngilizce ve Almanca yabancı dilleri bulunmaktadır. Okulumuzda, çocuklarınızın, sağlıklı beslenmesi, tuvalet eğitimi, eşyaları kullanma ve arkadaşları ile paylaşması gibi birçok eğitim hizmetini veriyoruz. Eğitim dönemimiz boyunca çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlamak için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinliklerimiz bir plan dahilinde yapıyor ve öncesinde aileleri bilgilendiriyoruz. Yıl içerisinde düzenlediğimiz bazı etkinliklere ailelerinde katılımını sağlayarak, çocuklarının neler yapabildiklerini gözlemlemelerini sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Türk Eğitim Sisteminde Öğretilen İyi Bilgiler

www.izmirciglianaokulu.com sitemizde, vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz ve okulumuz hakkındaki tüm bilgileri paylaşıyoruz. Çocuklara vermiş olduğumuz eğitim hizmetlerimizin önemli bir bölümünde, çocuklara takım çalışması yapma ve bilgi paylaşımının yapılmasını öğretiyoruz. Güvenli eğitim hizmetlerimiz kapsamında, akşamları okul çıkışınızda çocuklarınızı size teslim ediyor ya da servislerimizle evinizde sizlere teslim ediyoruz.

Evka Anaokulu Tavsiyesi

Okul öncesi eğitim hizmetlerimizden faydalanan birçok aile, çocuklarına güvenilir bir anaokulu arayanlara bizleri tavsiye etmektedir. Eğitim kurumumuzda, uzman eğitmenlerimiz ile eğitimlerimizi veriyoruz. Tüm eğitim kadromuz, alanlarında kendilerini geliştirmiş ve donanımlı olarak en iyi eğitimleri vermeye çalışıyorlar. İnternet sitemizde de belirttiğimiz gibi, vermiş olduğumuz hizmetlerimiz, hizmet ücretlerimiz, fiziki şartlarımız veliler arasında memnuniyet oluşturmuştur. Ailelerin bu memnuniyeti bizlere tavsiye olarak dönmekte ve yeni veliler, yeni öğrenciler kazanıyoruz.

Hizmet kalitemizi, güvenlik ve eğitim kalitesi olarak artırmaya çalışıyoruz. Aileler çocuklarını, güvenli bir ortamda, kaliteli eğitim almasını ve kendilerini geliştirmelerini istemektedir. Bu hizmetlerin hepsinin bir arada verilebildiği yer olarak Evka Anaokulu olarak bizler sektörümüzde tavsiye edilen bir kuruluşuz. Anaokulu tavsiyelerinde öne çıkan konular, okulun yapısı, temizliği, güvenliği, eğitim kadrosu, verilen eğitim çeşitleri olarak sıralanmaktadır.

Evka Anaokulu
Evka Anaokulu

Evka Anaokulu Fiyatları

www.izmirciglianaokulu.com sitemizde sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, bizlerle iletişime geçebilir ve eğitim ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Anaokulu fiyatlarımız her yıl değişmekte ve Bakanlık tarafından belirlenen fiyat tarifesi çerçevesinde verilecek olan hizmetlere göre belirlenmektedir. Okulumuza çocuğunuzu kayıt yaptırmaya karar verdiğinizde, erken kayıt avantajlarından faydalanarak, daha uygun fiyatlara kayıtlarınızı yaptırabilirsiniz. Hizmetlerimizi sizlere daha uygun fiyatlarla ulaştırırken, çocuklarınıza en iyi eğitimleri vermeye çalışıyoruz. Eğitim kurumları arasında karşılaştırmalar yaparak, hem eğitimleri hem de fiyatları hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Sitemizde verdiğimiz hizmetler ve fiyatlar hakkında sizlere detaylı bilgiler vererek, çocuğunuza en kaliteli eğitim için kayıt yaptırmanızı sağlıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Çocuklara Yönelik En İyi Eğitimler Nerededir?

Evka Anaokulu Tavsiyeleri

Anaokulu hizmetlerimizde, hizmet kalitemizi her yıl artırdığımız için birçok aile tarafından tercih edilmekteyiz. Evka anaokulu olarak bizlerde ailelere çeşitli tavsiyeler veriyoruz. Çocuklarınızın en iyi eğitimi alabilmesi için neler yapmanız gerektiğini sizlere sitemiz üzerinden aktarıyoruz. Verilecek olan eğitimin çocuklarınıza neler kazandırabileceği, ana okul seçiminde dikkat etmeniz gerekenler ve okulunda olması gerekenler hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Sizlere verdiğimiz tavsiyelere göre Evka anaokulumuzu inceleyebilirsiniz. Ana okulu için yapılan tavsiyelerin tamamına uyumlu olan okulumuzda, çocukların, kabiliyetlerinin geliştirilmesinin yanı sıra yabancı dil öğrenmelerini sağlıyoruz. Öğrenecekleri yabancı dil çocukların, öğrenme kabiliyetinin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır. Yapılan tavsiyeler arasında, verilen eğitimin dışında, okulun fiziki yapısı, temizlik ve güvenlik konusu, oyun alanlarının ayrı olması bulunmaktadır. Tüm bu özellikleri Evka anaokulumuzda bulabilirsiniz.

Evka Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

www.izmirciglianaokulu.com internet sitemiz üzerinden, anaokulları hakkında sorulabilecek tüm sorulara cevaplar bulmaya çalışıyoruz. Oluşturduğumuz içeriklerle sık sorulan sorulara cevap veriyor ve sizleri bilgilendiriyoruz. Sık sorulan sorular arasında, anaokulu öğretmeninin özellikleri ne olmalıdır? Anasınıfı için mecburiyet var mı? Öğretmenlerin çocuklar üzerindeki etkisi nedir? Anaokullarında çocuklara hangi eğitimler veriliyor? Çocukların beslenmeleri nasıl yapılıyor? Yabancı dil eğitimi var mı? Hangi yaş aralığı çocuklar kabul ediliyor? Gibi çok sayıda soru iletişim bilgilerimiz üzerinden ya da yüz yüze görüşmelerde bizlere sorulmaktadır. Tüm soruları, her sorana defalarca anlatıyoruz. Birçok sorunun cevabını sitemizde veriyoruz. Anaokulu ile ilgili kafanızda oluşan tüm soruları, kayıt döneminden önce ve çocuğunuz eğitim görürken de sorabilirsiniz. Sorduğunuz sorulara vereceğimiz cevaplar, sizlerin bizlere olan güvenini artıracaktır. Hangi saatler arasında hizmet verdiğimizi, çocuğunuzu sabah saat kaçta getirebileceğinizi ve akşam kaçta alabileceğinizi sorular sorarak öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Çiğli Kreş

Evka Anaokulu İletişim

Evka anaokulumuzun iletişim bilgilerini öğrenmek için izmirciglianaokulu.com sitesi üzerindeki bilgilerimizi inceleyebilirsiniz. Site iletişim bölümünden, okulumuzun konumunu görebilir ve rahat ulaşım yollarını bulabilirsiniz. okulumuz iletişim bilgilerini kullanarak, bizleri telefonla arayabilir ya da online olarak mail gönderebilirsiniz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaştığınızda, Evka anaokulu şubelerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Instagram Sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz