Çiğli Kreş Fiyatları

  • 3 Yaş ve Üzeri çocuklarımız için kayıt alınabilmektedir.

Aileler çocukları, 3 yaşına geldikten sonra onları geleceğe hazırlamak için anaokulu eğitimi almasını istemektedir. Birçok çalışan anne için kreşler, çocukları için hem bakım hem de eğitim yeridir. Çiğli kreş fiyatları konusunda araştırmalar yaparak, adresinize en yakın ve çocuğunuz için en iyi kreşi belirleyebilirsiniz. www.izmirciglianaokulu.com sitemizi inceleyerek, anaokulu ve anaokulunda verilen eğitimler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kreş fiyatları, verilecek eğitimler, beslenme programları, çocukların yaş grupları gibi kriterlere göre belirleniyor. Sitemizdeki iletişim bilgilerinden, ulaşarak, kreş ile ilgili tüm bilgileri alabilirsiniz.

Sınıflarımızda uygun fiyatlar ile çocuğunuzun gün boyu rahat edebileceği ortamlar yaratıyoruz. Çiğli’de uzman öğretmenlerimiz ve siz velilerimizle ile çocukların gelişimi için en iyi anaoklu olmak için koordine olarak çalışmaktayız. İzmir’de en iyi anaokulu olma yolunda çocukların faydalı alışkanlıklar edinmesini, özgüvenlerini ortaya koymasını ve becerilerini geliştirmesini sağlıyoruz. Çocuklar, büyüdükçe giysilerini tek başına giymeyi, kişisel temizliklerini yapmayı öğrenmelidir. Bu eğitimleri kreşimizde veriyoruz.

Neden Çiğli Kreş?

Eğitim sektörünün her aşamasında aileler çocukları için en iyi eğitim kurumunu seçmeye çalışırlar. Kreşler, çocukların birçok alışkanlığı ilk defa edineceği ve öğreneceği yer olduğu için seçimde hassas davranmak gerekir. İzmir Çiğli kreş hizmetlerimizde vermiş olduğumuz güvenli ve kaliteli hizmetlerimizden dolayı birçok aile bizleri tercih etmektedir. İzmirciglianaokulu.com sitemizde de vermiş olduğumuz eğitim türlerini, etkinlikleri gösteriyoruz. Neden çiğli kreş diye kendinize sorular sorabilirsiniz. Sitemiz inceleyerek, kendi kendinize sorduğunuz birçok sorunun cevabını bulabilirsiniz. Öncelikle gün içerisinde çocuklar için her türlü konfor ve güvenlik düşünülmüştür.

İlginizi Çekebilir  Anasınıfı Kayıt Yaşı

Uzman kadrolarımız sayesinde, çocuklarınıza, tuvalet eğitim, tek başına giyinme, el yıkama alışkanlığı gibi ilk aşama eğitimlerini veriyoruz. Çocuklarınızı yakından takip ediyor, sağlıklarını gözetliyor ve her aşamada sizleri hemen bilgilendiriyoruz. Çocukların beslenmesi için hazırlanacak olan yemek menüsünü sizlerden gelen taleplere ve çocukların varsa alerji gibi durumlarına göre ayarlama yapıyoruz. Tüm bu hizmetlerimizi kesintisiz olarak, en güvenli şekilde ve en uygun fiyatlara sunduğumuz için Çiğli kreş tercih edilmektedir.

Özel Çiğli Kreş Programı

İnternet sitemiz üzerinden bilgilendirmeler yaparak sizlere en iyi hizmetleri ulaştırmaya çalışıyoruz. Özel Çiğli Kreş eğitim programı hazırlanırken, çocukları geleceğe nasıl daha iyi hazırlayabiliriz araştırmalarını yaparak çalışmalarımızı yapıyoruz. Çocuklara verdiğimiz, çeşitli alışkanlık edinme eğitim programlarının dışında, kabiliyetlerini geliştirme, uyumlu çalışma gibi birçok programda yapıyoruz. Programlarımız içerisinde, drama, görsel sanatlar, hareket eğitimleri, temizlik ve düzen alışkanlığı, artık malzemelerle çalışma, dil çalışmaları, yabancı dil eğitimleri gibi etkinlik programlarımız vardır. Drama eğitimlerimiz ile okul öncesi eğitim aşamasında çocuklarda iş birliği becerisini geliştirmeye çalışıyoruz. Bu programımız, çocuklara eğitim hayatları boyunca büyük katkılar sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Anaokulunun Önemi Nedir?

Kreşimizde, tüm programlarımızı uygulayabileceğimiz alanlarımız mevcuttur. Görsel sanatlar eğitimlerimiz ile çocukların yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaya ve ilgi alanlarını tespit etmeye çalışıyoruz. Hareket eğitimi programlarımızda, çocukların fizyolojik yapısını geliştirmek için kaslarının çalışmasını ve güçlenmesini sağlamaya çalışıyoruz. Bu çalışmalarımız sonunda, vücut dayanıklılığı artacak, dengeli duruş yapabilecek ve olaylara karşı daha iyi odaklanabilecektir. Çocuklarda stres ve kaygıyı azaltacağı için onları daha mücadeleci yapacaktır. Kendilerine olan özgüvenleri artmaya başlayacağı için daha doğru soruları daha sık sormaya başlayacak, her şeyi öğrenmeye çalışacaktır.

Çiğli Kreş Fiyatları
Çiğli Kreş Fiyatları

İzmir Çiğli Kreş Adresi

İzmir Çiğli Kreş adresi bilgilerimize www.izmirciglianaokulu.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizde sizlere telefon numaralarımızı, açık adres bilgilerimizi, e-posta adresimizi, görsel harita üzerinden konumumuzu gösteriyoruz. Açık adres bilgilerindeki yerimize gün içerisinde gelerek, yüz yüze her türlü görüşmeleri yapabiliriz. İletişim bölümümüzde yer alan iletişim formuna, adınızı, telefon numaranızı ve bilgi almak istediğiniz kreş ya da anaokulu yaş sınıfını belirterek online gönderdiğinizde, sizlere dönüş yapıyoruz.

Bizlere ulaşan bilgilerden sizleri arıyoruz, kreş ile ilgili sorabileceğiniz tüm sorulara cevaplandırıyoruz ve bizi tercih etmeniz için okulumuzu tüm ayrıntıları ile sisteler tanıtıyoruz. Çiğli kreş eğitimlerimiz 1 – 3 yaş arası çocuklar için programlandığı için iletişim bilgilerimizi açık bir şekilde paylaşarak bizlere ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz. Kreşimiz İzmir Çiğli merkezde bulunmakta ve ulaşımı oldukça kolaydır. Kreşimize gelmeden önce isterseniz telefonla arayarak randevu alabilirsiniz. Randevu almadan da geldiğinizde bizlerle rahatlıkla görüşebilir, her türlü bilgiyi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Yaz Okulunda Alınacak Eğitim Nerelerde İşe Yarar?

Çiğli Kreş Fiyatları

Çiğli kreş eğitimi için bizleri tercih ettiğinizde, sitemiz üzerinde yayınladığımız iletişim bilgilerimizden bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. 1 -3 yaş kreşi eğitimi için bizlerle yapacağınız görüşmelerde, sizlere kreş fiyatlarından önce neler yaptığımızı, çocuğunuzun bir gün içerisinde neler yapacağını, hangi alışkanlıkları kazanabileceğini anlatıyoruz. Bunları anlattıktan sonra, kreşimizin tüm bölümlerini sizlere gösteriyor, fiziki yeterliğinin yerinde olduğunu gördükten sonra, bir eğitim dönemi için kreş fiyatları hakkında konuşmaya başlıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken, en uygun düzeyde olmasına, bu fiyatlarla verebileceğimiz en iyi hizmetleri nasıl verebileceğimizi planlıyoruz.

Çocuklarınız için servis ihtiyacınız, kreşe geliş ve kreşten ayrılış saatleri, gün içerisindeki her türlü güvenlik önlemleri, beslenme, eğitim gereçleri gibi tüm kriterleri ayrı ayrı değil tek fiyat üzerinde topluyor ve sizlere en uygun şekilde sunuyoruz. www.izmirciglianaokulu.com sitemizde, hem kreş hem de anaokulu eğitimlerimizde uyguladığımız programlarımıza göz atabilir ve çocuğunuzun kreşimizde neler kazanabileceğiniz görebilirsiniz. Etkinliklerimizde kullanacağımız tüm ekipmanları bizler temin ediyor, sadece çocuklarınız için kıyafet ihtiyaçlarını sizler karşılıyorsunuz. Çiğli kreşinde kaliteli eğitimi uygun fiyatlara almış oluyorsunuz.

Instagram Sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz