Çiğli Anaokulu Kayıt

Çiğli Anaokulu Kayıt evrağı

Okul öncesi eğitim çocuklar için çok önemlidir. Çiğli Anaokulu kayıt işlemlerini yaptırarak çocuklarınızın eğitimini başlatabilirsiniz. www.izmirciglianaokulu.com web sitemiz üzerinden, kurumumuzun verdiği tüm hizmetleri sizlere gösteriyoruz. Okul öncesi eğitimin başlangıcı ve bir bölümü olan kreş eğitimi, çocuklarda özgüveni artırmakta, sosyal ilişkilerini geliştirmekte, yeteneklerini ortaya koymaları ve yetenek keşfinin yapılması sağlanmaktadır. Çocuklarınızı bir yaşından sonra kreşe alıştırabilir ve onların daha bilinçli, sağlıklı bireyler olarak yetişmesini sağlayabilirsiniz. Kayıt işlemi öncesinde bizlerle görüşerek neler yapmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Uzman eğitmen kadromuzla, kreşimizde uyguladığımız günlük programlar sayesinde, çocuğunuzun eğlenerek bilinçlenmesini ve büyümesini sağlıyoruz. Çiğli bölgesinde ikamet eden ailelere verdiğimiz bu hizmetlerimizden dolayı her yıl bizi tercih eden aile sayısı artmaktadır. Web sitemiz üzerinden yaptığımız tüm bilgilendirmeler, sizlere yol gösterecek ve kafanızdaki birçok soruya cevap bulacaktır.

Çiğli Anaokulu Hakkında

Çiğli Anaokulu hakkında öğrenmek istediklerinizi internet sitemizden ya da kreşimize gelerek bizlerle yapacağınız yüz yüze görüşmeler ile öğrenebilirsiniz. Kreş eğitimlerimizi için hazırladığımız programlarımız 1 ila 3 yaş çocuklar için özel olarak hazırlanmıştır. Psikolojik danışmanlarımız aracılığı ile çocukların gelişimini en iyi destekleyecek programlar yapıyoruz. izmirciglianaokulu.com sitemizdeki iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle çalışan anneler için kreş eğitimi çok önemlidir. Kreşimize çocuğunuzu kayıt yaptırdığınızda ve eğitime başladığında, gün içerisinde bizleri arayarak, çocuğunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bizlerde çocuğunuz ile ilgili her türlü gelişmede gün içerisinde sizleri hemen arayarak bilgilendirmeler yapıyoruz.

İlginizi Çekebilir  Anasınıfı Öğretmeninin Özellikleri Ne Olmalıdır?

Çocuklara vereceğimiz hizmetlerimizi belirlerken, programlı bir şekilde, beslenme saati, uyku saati, oyun saati, özel eğitim saatlerini ayarlıyoruz. Çocukların yaş durumlarına göre etkinlikler yapıyor, onların becerilerinin gelişmesini sağlıyoruz. Uzman öğretmenlerimiz eşliğinde yaptığımız tüm etkinlik ve eğitim programlarını sizler günlük olarak takip edebilir, bizleri arayarak, hangi etkinliklerin yapıldığını ya da yapılacağını öğrenebilirsiniz. Kreş hakkında sık sorulan sorular için internet sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. Sitemizde aileler tarafından akla ilk gelen ve sık sorulan sorular ile ilgili cevap niteliğinde açıklama içeriklerine yer veriyoruz.

Çiğli Anaokulu Ders Programı

Çiğli Anaokulu eğitimlerimizi belirlemiş olduğumuz günlük programlara göre veriyoruz. Kreş ders programı olarak hazırladığımız günlük programımız, kreşe geliş, sabah kahvaltısı, oyun saati, uyku, etkinlik saati, öğle yemeği, alışkanlıkların öğrenilmesi eğitimi, ikindi kahvaltısı, oyun ve kreşten ayrılış şeklindedir. Yapılacak olan etkinlikler yaş gruplarına göre belirlenmektedir. Tüm çocuklara tuvalet eğitimi, temizlik ve düzen eğitimi, hareket eğitimleri, ortak oyunlar, yabancı dil eğitimleri, konuşma geliştirme eğitimleri verilmektedir. Fiziksel gelişimlerinin sağlanabilmesi için açık hava oyunlarının oynanması kreşimizin oyun alanında güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

Uygulamış olduğumuz eğitim programları ile çocuklar günlük hayatlarının programlı bir şekilde devam ettirilmesini öğreniyorlar. Çiğli Anaokulu hizmetlerimizde programlarımız, yaş grupları, eğitim hizmetinin tam gün ya da yarım gün durumuna göre ayarlanmaktadır. Çocukların kreşe gelişini sağlamak için sabah ve akşam servis hizmetlerimizi programımıza ekliyoruz. Çocukların sağlıklı gelişebilmeleri için psikolojik danışmanlık, aile danışmanlığı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Her yaş grubundaki çocuklara İngilizce dil eğitimi vermeye çalışıyor, bazı kelimeleri öğrenmelerini sağlıyoruz. Yaptığımız etkinlik programları ise çocukların el becerilerinin geliştirilmesi ve birlikte çalışmalar yapmayı öğrenmeyi kapsamaktadır.

İlginizi Çekebilir  Anaokulu Öğretmenlerinin Davranışları Çocuklarınızı Nasıl Etkiler?
Çiğli Anaokulu Kayıt
Çiğli Anaokulu Kayıt

Çiğli Anaokulu Kayıt İçin Gereken Evraklar

Aileler çocuklarını kreşe vermeye karar verdiklerinde, en uygun kreşi bulma işlemleri ile birlikte kayıt için hangi evrakların gerekli olduğunu merak etmektedir. Bizler www.izmirciglianaokulu.com sitemizde vermiş olduğumuz online hizmetlerimiz ile kreş hakkındaki tüm sorularla ilgili bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz.

Kreş için gerekli olan evraklar genel olarak, çocuğun aşı kartı fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, çocuğa ait 4 adet fotoğraf, adres bilgilerini gösterir ikametgâh belgesi, kreşimiz tarafından hazırlanmış kayıt formunun doldurularak hazırlanması gerekir. Diğer belgeler arasında, aile ilgili çalışma belgeleri, çocuğun kreşten alınması gerektiğinde anne ve baba dışında alabilecek kişilerin kimlik bilgileri ve fotoğrafı, çocuğun sağlık raporu, tam idrar tahlili gibi belgeler gereklidir. Kayıt için istenen belgelerin eksiksiz olması gerekir. Hazırlayacağınız belgeler, çocuğunuzun güvenli bir eğitim alması açısından önemlidir. Aşı karnesinde hangi aşılarının yapıldığı, hangilerinin yapılmadığı belirtilmelidir.

Çocuğunuzun özel bir sağlık sorunu varsa bunu belirtir doktor raporunun alınmış olması gerekir. Sağlık ile ilgili raporların doktor onaylı olması önemlidir. Kayıt formuna yazacağınız iletişim bilgilerinin birinci dereceden aranabilecek kişilere ait telefon numaraları olması gerekiyor. Çocuklarınız hakkında bizlere aktaracağınız doğru bilgiler onların daha iyi ve doğru eğitimleri almalarını sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  İngilizce Eğitim Alan Öğrencilerin Başarı Sıralaması

Çiğli Anaokulu Kayıt Ücreti

Çiğli Anaokulu kayıt ücretleri her yıl yönetim kurulu tarafından belirlenmektedir. Belirlenen kayıt ücretleri sadece o yıl için geçerlidir ve yıllık belirlenen kreş ücretlerinde iki kardeş gibi durumlarda özel indirimli tarifeler uyguluyoruz. Kayıt yaptırdığınızda, aylık kreş ücretleri ödemelerini, her ayın ilk 15 günü içerisinde tarafımızdan bildirilen banka hesap numaralarına yatırabilirsiniz. İsteyen aileler aylık ücret ödemelerini bizlere makbuz karşılığında elden ödeme yapabilirler. Çiğli Anaokulu kayıt ücretlerimizi, yarım gün ve tam gün hizmetlerimize göre farklı belirliyoruz. Kreş kayıt ücreti tarifemizde, eski öğrencilerimiz içinde indirimli ücret uyguluyoruz.

Kayıt evraklarınızı hazırlayarak kreşimize geldiğinizde ve tüm kayıt işlemlerinizi tamamladığınızda, ilk ay kayıt ücretini, bulunduğunuz ayın 15. Gününe kadar, kreşimizin banka hesap numarasına yatırabilirsiniz. Kreşimizin banka hesap numarasını, www.izmirciglianaokulu.com sitemizden ya da bizlerden temin edebilirsiniz.

Instagram Sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz