Çiğli Anaokulu Hakkında

Çiğli Anaokulu Hakkında bilgiler
Çiğli Anaokulu Hakkında bilgiler

Her anne baba çocuğunun en iyi eğitimi almasını ister. Bunun için de henüz ilk çocukluk yıllarından itibaren güvenilir, kaliteli ve alanında uzman eğitimciler tarafından hizmet veren eğitim kurumlarını tercih ederler. Böylece çocuklarının güvenliğinden emin olmanın yanında toplumsal ahlak, sosyal beceriler, zihinsel aktiviteler yönünden de desteklenmesini sağlar. Kurumumuz geleceğe umutla bakan bir nesil yetiştirmek için modern eğitim anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyor. Bu noktada Çiğli Anaokulu Hakkında bilgi almak için www.okul.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitede okulumuza ait aradığınız her türlü bilgiye ve değerlendirmelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çiğli Anaokulu Hizmetleri

Çiğli anaokulu olarak hizmet veren kurumumuzda okul öncesi çocuklar için henüz kreş döneminden itibaren eğitim verilmeye başlanıyor. Kurumumuzda amaç öğrenmeye meraklı ve algıları açık olan çocuklarımızın öncelikle öz bakım ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlamaktır. Akabinde ise çocukların mental ve sosyal yönden desteklenerek kendi kendilerine yetebilmelerini sağlamaktır. Kurumumuzda artık zorunlu olan anaokulu eğitiminin yanında yaz okulu eğitimleri de veriliyor.

Kurumumuzda öğrencilerimiz akıl oyunları, seramik sanatı, mental aritmetik, görsel sanatlar, müzik, dil çalışmaları gibi etkinlikler ile çocukların verimli ve kaliteli zaman geçirmesi, eğlenerek öğrenmesi sağlanıyor. Her çocuğun kendi içinde özel bir birey olduğu anlayışını benimseyen ekibimizde montesorri modeli ile eğitim verilir.

Çiğli Anaokulu Hakkında Tavsiyeler

Anaokulu artık zorunlu eğitim olarak yasalarla desteklenmektedir. Çiğli anaokulu olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile modern eğitim yaklaşımlarını birleştiren kurumumuzda montesorri modeli eğitim uygulanır. Bu eğitim yaklaşımında her çocuk kendi ilgi alanına göre desteklenir. Kurumumuzda uygulanan eğitimde her çocuk kendi özgür iradesi ile tercihlerini belirler. Böylece çocukların hem sayısal hem görsel hem de tasarım yönünden becerileri geliştirilir. Dünyada uzun zamandır kabul gören montesorri eğitim modelini ülkemizde ilk uygulayan okullardan biri olarak kurumumuzu tüm sevdiklerinize tavsiye edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Araştırma Yaparak Eğitime Kaydolmak

Çocuklarına sıcak bir aile ortamı arayan ve güvenilir bir bağlanma ile çocuğunu emanet etmek isteyen aileler için kurumumuz biçilmiş kaftandır. Çünkü kurumumuzda tüm çocukların yeteneklerini keşfetmelerine yardımı olmak öncelikli amacımızdır. Oynayarak öğrenmeyi hedefleyen kurumumuzda her ürün bir oyuncak olarak kullanılabilir. Hayal gücünün sınırları olmayan okulumuzda her öğretmenimiz özenle seçilir ve çocuklarımızla özel olarak ilgilenir.

Çiğli Anaokulu Fiyatları
Çiğli Anaokulu Hakkında

Çiğli Anaokulu Nerededir?

Ebeveynler çocukları doğduktan sonraki ilk günden itibaren çocuklarının eğitimi için her türlü araç-gereci temin ederler. Bunun için büyük bir efor sarf ederler. Hatta çocukların eğitim hayatı boyunca iyi bir eğitim kurumu arayışları hiç bitmez. Oysa ilk çocukluk yıllarından itibaren güvenilir bir eğitim kurumu ile yola çıkmak çocuğun geleceğinin şekillenmesinde son derece önemlidir. İzmir ilinin çiğli ilçesinde hizmet veren okulumuzda her sınıf 10 ile 12 kişi arasında değişir.

Çocukların kalabalık sınıflarda olmasının önüne geçilir. Böylece hem öğrenci – öğrenci etkileşimi sağlanır, hem de öğrenci – öğretmen etkileşimi en üst seviyede olur. Montesorri modeli eğitim yaklaşımı uygulanan okulumuzda öğrencilerimizin sabit bir sınıfı yoktur. Farklı istasyonlar üzerinden öğrenciler yeni bilgilere ulaşır. Çiğli Aydınlıkevler mahallesinde ki okulumuza tüm velilerimizi bekleriz. Okulumuzu günün belirli saatlerinde gezerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Sınıf mevcutları ve öğretmenlerimiz hakkında okul yönetimimizden bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Çiğli Anaokulu Kırtasiye Malzemeleri

Çiğli Anaokulu Fiyatları

Çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Bunun içinde eğitiminden ve insana yaklaşımından emin olmadığımız kurumlara çocuklarımızı emanet etmek istemeyiz. Çiğli anaokulu kurumumuzda çocuklarımızın ruhsal, zihinsel ve fiziksel olarak büyüme ve gelişme göstermesini sağlarız. Bunun için gereken her türlü destek okul yönetimi ve eğitmen kadromuz tarafından sağlanır.

Düzenli olarak kahvaltı, öğlen yemeği ve ikindi ara öğünü hazırlanan kurumuzda çocuklarımızın tüketeceği besinler diyetisyenler tarafından kontrol edilir. Güvenilir ve sağlıklı bir nesil yetiştirmek isteyen ebeveynler için mutlaka çiğli anaokulu kurumumuzu ziyaret ediniz. Okulumuzda eğitim ücretleri aylık ve yıllık olarak velilerimizin gelirine göre tahsil edilir. Bunun yanında yaz okulu ücretleri de farklıdır. Bu konuda en doğru bilgiye okul yönetimimiz tarafından ulaşabilirsiniz.

Çiğli Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

Her anne baba çocuğunu göndermek istediği anaokulunu detaylı bir şekilde araştırmak ister. Bunun içinde bazı sorularına cevap bulmak ister. Bu noktada en sık karşılaşılan sorulardan biri hangi saatler arasında hizmet verildiğidir. Okulumuz sabah saat 7 ile aksam saat 19 arası açıktır. Diğer taraftan okulda yemekler nasıl hazırlanır sorusu için ise okulumuzda 2 ana bir ara öğün olmak üzere 3 öğün yemek verilir. Yemekler diyetisyenler tarafından kontrol edilir. Okulun bir çocuk psikoloğu vardır.

İlginizi Çekebilir  Ailelerin Çocukların Eğitiminde Söz Sahibi Oluşu

Çocuklarımızda yaşana kişiler arası ilişkilere ve diğer sorunlara yönelik psikologdan gerektiğinde destek alınır. Hatta aileler ile görüşmeler planlanır. Okulumuzda yapılan her hizmette amaç çocuklarımızın sağlığıdır. Ayrıca okulumuzda kız ve erkek öğrenciler için tuvaletler ayrı olup cinsiyet karmaşasına kesinlikle izin verilmez. Güvenilir eğitim kurumu için bizimle iletişime geçiniz.

Çiğli Anaokulu İletişim

Yapılan araştırmalar neticesinde Çiğli anaokulu kurumumuza karar veren aileler öncelikle okulumuzu gezmek için randevu almalıdırlar. Çünkü veliler istedikleri saatte kurumumuzu gezemezler. Öğrencilerin eğitim almadığı saatlerde sınıflar ve okul gezilebilir. Bunun için okulumuzun iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca eğitim öğretim süreci içinde hasta olan çocuklar kesinlikle bulaşın önüne geçmek için okula gönderilmemelidir. Bu konuda da okulumuza bilgi verilmesi gerekir. Bunun için 0232 370 15 15 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Instagram Sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz