Çiğli Anaokulu Etkinlikleri

Her anne babanın tek isteği çocuklarının en iyi şekilde eğitime başlamalarıdır. Okul öncesi eğitimin çocuklar üzerindeki etkisi ileri zamanlarda daha çok etkili olmaktadır. Kendine güvenen ve iyi ahlaklı çocukların yetişmesi için Çiğli anaokulu olarak elimizden gelen tüm çabayı sarf etmekteyiz. Araştıran ve merak eden tüm minikleri en iyi şekilde yönlendirerek onların yanında olmaya çalışmaktayız. Sosyal etkinlikler ve etkili çalışma prensiplerimiz ile velilerimize destek olmaktayız. Yeni yeteneklerini keşfetmek için tüm eğitim kadromuz elinden geleni yapmaktadır. Çocukların zeka gelişimi ve yeteneklerini keşfetmek için etkinliklerimize katılarak gereken seviye tespit edilir. Anaokuluna devam eden tüm çocuklar tüm aşamalardan geçmelidir. Çiğli anaokulu etkinlikleri ile geleceği teminat altına alıyoruz. Her çocuk için bizim için çok özeldir. Bundan dolayı eğitimleri konusunda elimizden geleni yaparak onların yanında oluyoruz.

Çiğli Anaokulu Adresi

Çiğli Anaokulu ailesi olarak doğru yönlendirmelerimiz ile her çocuğun genel durumuna göre sınıflar ayarlanmaktadır. Sitemizden tüm detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ebeveynler işteyken veya çocuklarının kaliteli bir eğitim almaları için bize güvenmeniz en doğru adımdır. Anaokulumuz İzmir’in Aydınlıkevler Mahallesinde yer almaktadır. 6783. Sokak No:37 de yer alan yuvamız her yıl yepyeni yetenekleri geliştirerek onların yanındayız. Çiğli anaokulu ailesi olarak bize istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Adresimiz dışında bize mail yoluyla da ulaşabilirsiniz. Ailemize [email protected] sitesinden de ulaşabilir ve önerilerinizi sunabilirsiniz. Çocuklarınızın en iyi şekilde yetişmesi için uzman eğitimcilerimizle her zaman hazırız. Çocuğunuz bize emanet ettiğinizde gün içerisinde bizi 0232 370 15 15 nolu telefonlardan da ulaşabilirsiniz. Bu hayatta sizin en kıymetliniz bizim en değerli varlığımızdır. Tüm iletişim bilgilerimiz online resmi internet sayfamızda yer almaktadır. Çiğli anaokulumuza 7/24 ulaşma fırsatı yakalayarak dilediğiniz konuda fikir alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz. Deneyimli ekibimiz bu konuda her soruya yanıt vererek velilerimizi aydınlatmaya çalışmaktayız.

İlginizi Çekebilir  Kreşte Alınan Eğitim Çocuğunuza Okul Hayatında Kolaylık Sağlar mı?

Çiğli Anaokulu Etkinlikleri Programı

Eğitim hayatı boyunca çocukların tüm alanlarında yer alarak en doğrusunu göstermeye çalışmaktayız. Bizler sizlerle kocaman bir aileyiz. Yapacağımız tüm etkinlikleri de önceden tüm velilerimizle paylaşmaktayız. Tüm çocukların güvenliğini sağlayarak çeşitli yerlere geziler düzenleyerek keşfetmelerini sağlıyoruz. Çocuklarımızın kendilerine olan öz güvenlerini arttırmak için göster anlat tekniği ile derslerimiz en iyi şekilde geçmektedir. Uzman kadromuz ile her öğrencinin yeteneğine göre bir program düzenlemekteyiz. Sevdikleri bir oyuncağı getirmelerini sağlayarak tüm arkadaşlarına anlatmalarını istiyoruz.

Bu şekilde topluluk önünde konuşabilme yetisi kazandırılmaktadır. 4-6 yaş grubundan başlayan sınıflarımız ile en iyi şekilde eğitim ve öğretimlerimiz devam etmektedir. Eğitici kitaplarımız ve oyuncaklarımız ile beyin ve fiziksel gelişimlerini sağlıyoruz. Çiğli anaokulumuzda şiddete dair hiçbir materyal ve görsel obje kesinlikle bulundurulmaktadır. Çok farklı oyunlar ve eğitici derslerle tüm etkinliklerimiz en iyi şekilde yapılmaktadır. Ayrıca velilerimizin isteği üzerine doğum günlerine de izin vererek öğrencilerimiz ile çok güzel zamanlar geçirmekteyiz. Yaş gruplarına göre verilen derslerimiz sayesinde her öğrencinin yeteneği anında keşfedilmektedir. Tüm etkinliklerimiz her çocuğa göre farklı olarak sunulmaktadır. Oyun ve keşfetme derslerimiz ile her zaman sizlerin yanındayız. Hamur oyunu, su oyunları, boyama ve daha birçok alanda dersler görsel şekilde anlatılmaktadır. Çiğli anaokulundan beklediğiniz her şeyi çok rahat şekilde bulma fırsatı yakalayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Çiğli Anaokulu Hakkında

Çiğli Anaokulu Öğretmen Kadrosu

Eğitim kadromuz tamamen sağlam temeller üzerine kurulmaktadır. Bu konuda destek veren tüm eğitimcilerimiz ilgili okullardan mezun olan ve kendini sürekli geliştiren gruptan sayılmaktadır. Çiğli Anaokulu merkezimizde her eğitimcimiz özel olarak yetiştirilen grup içerisinde yer almaktadır. Çiğli anaokulu kadromuz sayesinde tüm çocuklarımız layığı ile eğitim alarak yeteneklerini keşfetmektedir. Öğretmen kadromuz her zaman velilerimiz ile irtibat halindedir. Tecrübeli ve aktif olan öğretmenlerimiz gereken konularda velileri uyararak eğitim ve öğretimin tam anlamıyla yanşaması sağlanır.

Anaokulumuzda tüm eğitim kadromuz disiplinli bir şekilde derslere katılarak çocukların yetişmesinde çaba göstermektedirler. İleride meslek seçimleri ve idealleri konusunda gözlem yapan öğretmenlerimiz gerekli yönlendirmeleri yaparak mesleklerini en iyi şekilde icra etmektedirler. Öğrencilerin hayalleri, zevkleri ve isteklerini de düzenli şekilde rapor haline getiren eğitim kadromuz farkını her zaman en iyi şekilde göstermektedir. Tüm eğitim kadromuz üniversite mezunu olup çocuklarla ilgili eğitimler almıştır. Çiğli anaokulu öğretmenlerimiz i yakından tanımak için sizi her zaman okulumuza bekleriz.

Çiğli Anaokulu Etkinlikleri
Çiğli Anaokulu Etkinlikleri

Çiğli Anaokulu Ders Programı

Çiğli Anaokulu merkezi olarak tüm derslerimiz belli saatler çerçevesinde ve eşit şekilde yapılmaktadır. Ders programımız oyun, görsel anlatım, gör ve anlat, eğitici programlar, puzzle yapımı, satranç ve daha birçok alanda anlatımlar aktif olarak yapılmaktadır. Anaokulumuzda tüm ders süreleri eşit olup öğrencileri sıkmadan verilmesi gerekenler verilmektedir. Ana sınıfımızda tüm dersler en kaliteli ve güvenli şekilde geçmektedir. Değerli velilerimizle birlikte hazırlanan ders programlarımız onların görüşüne de yer verilmektedir.

İlginizi Çekebilir  Anasınıfı Artık Mecburi mi?

Çocuklarımızın en iyi şekilde eğitim almaları için ders programımız en iyi şekilde hazırlanıp resmi sitemizde de yayınlanmaktadır. Tüm derslerimiz belli kurallar çerçevesinde işlenip çocukların mutlu olmaları da sağlanır. Çiğli anaokulu ders programımız eşit sayıda olup çocukların yaşına göre farklı ders isimleri ile yeniden programlandırılmaktadır. Oyun saatleri, ders saatleri, geziler, uyku ve yemek saatleri ile programlarımız bu doğrultuda oluşturulmaktadır. İdaremiz ve öğretmenlerimiz birlikte ders programı hazırlayarak çocuklarımızın geleceğini inşa etmekteyiz.

Instagram Sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz