Çiğli Anaokulu Ders Saatleri

Anaokulu Ders Saatleri

Okul öncesi eğitim neredeyse bütün ailelerin hakkında bilgi sahibi olmak istedikleri ve bu bilgiler ışığında da çocuklarını eğitmek istedikleri konuların başında geliyor. Çocuklar hayat mücadelesinde başlamadan önce ilk eğitimini bu okul öncesi eğitimler ile çeşitli kurumlardan alabiliyor. Buna örnek olarak insanlar tarafından sık sık araştırılan Çiğli Anaokulu ders saatleri örnek olarak verilebilir. Çünkü okulumuz bu konuda insanlara ve ailelere yardımcı olup çocuklarının en iyi eğitimi alması için çaba sarf ediyor.

Siz de eğer çocuğunuz için hem güvenli hem de kaliteli bir kurum araştırıyor iseniz söz konusu olan sitemize giriş yaparak kurum ile ilgili bilgi toplamak yararınıza olacaktır. Çünkü çocuklarını okulumuza yollayan insanların ne kadar çok memnun olduklarını öğrenebilir ve değerlendirebilirsiniz. Anaokulu ile çocuklarınıza iyi bir okul öncesi eğitim vermeye çalışan eğitim kurumumuzu siz de tercih ederek çocuğunuz için çok doğru bir seçim yapabilirsiniz. Çünkü bu eğitim hem sizin için hem de çocuğunuz için önemlidir.

Çiğli Anaokulu Ders Programı

Nazlı Akbalık Çiğli Anaokulu olarak çocuğunuz için en iyi ve en sağlıklı programı yaparak gelişimine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Gündelik hayatta yaptıklarını okul içinde de yaptırarak çocuğun yabancılık çekmesini önlüyor ve bununla beraber de iyi bir eğitimin kapıları da aralanmış oluyoruz. Çocuğunuza uygulanacak olan ders programı da onları zorlamayacak biçimde hazırlanmış olup öğrendiklerini en verimli şekilde kullanmalarına yardımcı oluyor. Okula saat 7’de başlayan ve saat 9’a kadar kahvaltı ve düzen dersleri veren bu etkinliklerin yapılmasını sağlayan anaokulunda daha sonra da dil çalışmaları başlıyor.

İlginizi Çekebilir  Anasınıfı Kuralları Nelerdir?

Çocuklar ile sohbet edilerek daha akıcı konuşmaları sağlanıyor. Ve bununla beraber de hikayeler de anlatılıyor. Okunan hikayelerden sonra hikaye ile ilgili olarak sorular sorulup çocuğun kendini ifade etmesine de müsaade ediliyor. Bu sayede çocuğunuz konuşma alışkanlığı kazanıp dili çok daha efektif bir şekilde kullanan bir birey haline de geliyor. Daha sonra müzik ve oyun çalışmaları yapılarak da yavaş yavaş günü noktalıyoruz.

Çiğli Anaokulu Ders Saatleri

Okul olarak saat 7 itibariyle eğitim vermeye başlıyoruz. Bazı kurumlarda bu saat biraz daha geç olmakla beraber temel amaç çocuğun erken kalkma alışkanlığı kazanmasını sağlamaktır. Buna göre de bir hayat planlaması yapmaya alıştırmaktır. Sabahın erken saatlerinde kalkan çocuklar ile önce kahvaltı yapılıyor daha sonra da yaklaşık olarak saat 9’a kadar da toparlanıp derslere hazırlık yapma aşaması başlıyor. Saat 9 olduğunda çocuklar ile tatlı bir sabah sohbeti gerçekleştiriliyor. Sitede de tüm çalışmaları görebileceğiniz üzere bu saat diliminde hikayeler okunuyor ve bu hikayelerden sonra da çocuk ile efektif bir iletişim kurulmaya çalışılıyor.

İlginizi Çekebilir  Kreşte Alınan Eğitimler İleride Ne Gibi Faydalı Olur?

Çocuğa okunan ve anlatılan hikaye ile ilgili olarak bilgiler sorularak konuşma yeteneği geliştirilmeye çalışılıyor. Bu sayede çocuğunuz kendini daha rahat ifade edebiliyor hale geliyor. Siz de eğer çocuğunuzu bu okula kayıt ettirecekseniz okulumuzun internet sitesinden tüm bu konular ile ilgili olarak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Çiğli Anaokulu Ders Saatleri
Çiğli Anaokulu Ders Saatleri

Çiğli Anaokulu Öğretmen Kadrosu

Okullarda özellikle de anaokullarında ve kreşlerde öğretmen kadrosunun iyi ve yetenekli olması oldukça önemlidir. Çünkü çocuğun gelişime en açık olduğu bu zaman diliminde en iyi eğitimi alması için bu öğretmenlere duyulan ihtiyaç ortadadır. Bunun için de kurumlar öğretmen kadrolarını alanında uzman olan ve öğrencilerin gelişimine olumlu katkı sunacak olan insanlardan seçmeye çalışıyor. Bunun için alanında uzman olan ve bu yaştaki çocuklar ile en iyi şekilde iletişim kurabilecek

olan insanlar eğitmen olarak kadroya alınıyor. İşte bu konuda Çiğli anaokulu olarak biz de öğretmen kadrosunun en kaliteli ve en eğitimli bireylerden oluşması için çaba sar ediyoruz. Kaliteli öğretmen kadrosu ile çocuklara verilen eğitim standart olarak da seviye atlıyor. Siz de siteyi inceledikten sonra çocuğunuzu söz konusu olan bu okulumuza rahatlıkla emanet edebilir ve en kaliteli eğitimi alacağı konusunda emin olabilirsiniz.

Çiğli Anaokulu Hakkında

Okulumuz, hem Anaokulu hem de yaz okulu olarak öğrencilere her alanda en iyi eğitimi sunmaya çalışır. Bu kurumumuzun tercih edilme oranlarına bakıldığında ne kadar başarılı olduğu rahatlıkla görülebiliyor. Bunda vermiş olduğumuz derslerin çeşitliliği büyük rol oynuyor. Çünkü çocuklara sadece ders eğitimi değil aynı zamanda spor ve kültürel anlamda da birçok kazanımlar kazandırmaya çalışılıyor.

İlginizi Çekebilir  Çiğli Anaokulu Hakkında

Okulumuz vermiş olduğu eğitim ile çocuğunuzun okul öncesi eğitimini en iyi şekilde almasına yardımcı oluyor ve bu konuda ailelerin mutlu olmasını sağlıyor. Çok farklı alanlarda verilen kaliteli eğitimler sayesinde çok yönlü olarak gelişen çocuk hayata çok daha emin adımlarla hazırlanıyor ve başarılı olma yolunda büyük bir adım atmış oluyor. Siz de sitemizi inceleyerek verilen eğitimlerin ne olduğu ve nasıl verildiği konusunda detaylı bilgiler edindikten sonra çocuğunuzu bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Çiğli Anaokulu İletişim

Küçük yaştaki ve özellikle de okul öncesi eğitim alan çocuklar için en önemli konulardan hatta en önemli konu da iletişimdir. Birçok insan kendini ifade edememe sorunu ile bu yaşta karşılaşıyor ve çözüm üretemediği için de bunun ağırlığı altında eziliyor. Söz konusu olan eğitim kurumumuz da siteden de anlaşılacağı üzere çocukların iletişimlerine azami önem gösteriyor ve bu konuda gelişmeleri için çaba sarf ediyor. Bunu da çeşitli etkinlikler ile yapmaya çalışıyor.

Instagram Sayfamızı buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz